Monday 25 June 2018| ۰۸: ۵۲ - دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷
کد خبر: ۸۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
حضرت امام خمینی(س) معجزه قرن است و غبار را از چهره اسلام زدود. دین اسلامی که بعد از سال ها مطرح شد با فرمایشات امام راحل ارکان استکبار جهانی به لرزه درآمد.
جانشین فرمانده کل ارتش: حضرت امام خمینی(س) غبار را از چهره دین اسلام زدود

جانشین فرمانده کل ارتش به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور درحرم مطهر امام خمینی(س) گفت:در این روز عهد می بندیم از آرمان های حضرت امام خمینی(س) ومقام معظم رهبری دفاع کنیم وبه نمایندگی از مجموعه کارکنان ولایتمدار ارتش در بارگاه ملکوتی امام راحل حاضر شدیم  تا این رسالت و مسئولیت مهم را به سرانجام برسانیم.

امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان گفت:امیدواریم بتوانیم آن چنان که شایسته نام جمهوری اسلامی ایران است به شایستگی عمل کنیم.

وی تصریح کرد:حضرت امام خمینی(س) معجزه قرن است و غبار را از چهره اسلام زدود. دین اسلامی که بعد از سال ها مطرح شد با فرمایشات امام راحل ارکان استکبار جهانی به لرزه درآمد.

پوردستان افزود:امروز در جهان شاهد هستیم تمام جهانیان در مقابل عظمت قرآن و اسلام سرتعظیم فرود می آورند و پرچم اسلام در سراسر گیتی در حال اهتزار است و این اتفاقات مهم به برکت امام راحل بود.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی آستان

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین